top of page

STOŁÓWKA
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Jadłospis - czerwiec 2024 r.
Przekreślony kłos zboża - symbol: wolny od glutenu
Przekreślona butelka mleka -symbol: wolny od laktozy

Aplikacja "Jem w szkole"

 

Począwszy od bieżącego roku szkolnego proces zakupu, wydawania i rozliczania posiłków przebiegać będzie z wykorzystaniem systemu elektronicznego – aplikacji „Jem w szkole”.

System pozwala na samodzielne dokonywanie przez Państwa zakupu posiłków, odwoływanie obiadów z powodu nieobecności dziecka w szkole, sprawdzanie czy dziecko było na obiedzie oraz dokonywanie płatności.

Do wydania zakupionego posiłku upoważniać będzie brelok z chipem i wygrawerowanym na nim 10-cio cyfrowym numerem identyfikacyjnym. Brelok będzie można pobrać w sekretariacie szkoły w momencie oddawania podpisanej umowy (druk umowy można otrzymać w sekreta-riacie szkoły lub pobrać go ze strony internetowej szkoły - poniżej).

Prosimy o skorzystanie z instrukcji, która przeprowadzi Państwa przez proces logowania się do systemu „Jem w szkole” oraz procedurę kodowania breloczka.

W razie problemów z logowaniem się do aplikacji można kontaktować się ze szkolną intendentkąnr telefonu 792 371 338.

 

Instrukcja logowania do systemu "Jem w szkole"

Druk umowy

bottom of page