top of page

 

Patryk Gustof  - tel. 500 303 470,

e-mail: pgustof@bezpieczny.pl

Kod Pośrednika: 24077

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

r.szk. 2023/2024

Infografika dotycząca Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

przypominamy, że szkoła nie ma obowiązku organizacji ubezpieczenia w formie grupowej – rodzice ubezpieczają swoje dziecko indywidualnie w dowolnie wybranej agencji ubezpieczeniowej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia połączoną z dostępem do wersji Premium na portalu odrabiamy.pl , którą otrzymaliśmy od Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 

Szczegóły oferty z możliwością zakupu ubezpieczenia (NNW Przedszkole, Żłobek, Szkoła, Studia) z 10% rabatem dostępne są na stronie: www.bezpieczny.pl/24077


Ubezpieczenie Bezpieczny.pl Generali działa wszędzie!  Na całym świecie przez cały rok, 7 dni

w tygodniu, 24 godziny na dobę.  W przedszkolu,  szkole,  w ferie i wakacje,  podczas treningów

i zawodów sportowych. Wyczynowe uprawianie sportu zawarte jest standardowo w każdym wariancie. W zakres ochrony wchodzą m.in. pływanie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, sporty walki, jazda konna, lekkoatletyka.

Ubezpieczeniem można objąć dzieci już od 4. miesiąca życia bez wymogu uczęszczania do przedszkola czy żłobka. Ubezpieczenie można wykupić również dla starszych dzieci w wieku szkolnym, a także dla studentów.

Kupując ubezpieczenie NNW Szkolne na www.bezpieczny.pl/24077 w wariancie II lub wyższym otrzymujesz darmowy 30-dniowy dostęp do portalu odrabiamy.pl w wersji Premium oraz 50% zniżki na pełny roczny dostęp Premium!
Dzięki Odrabiamy.pl Twoje dziecko:

- nadrobi zaległości w nauce po chorobie, wypadku lub innej nieobecności
- przygotuje się do: sprawdzianów, kartkówek, egzaminów, testów, matury

- zrobi postępy w nauce

- pogłębi wiedzę z ulubionych przedmiotów szkolnych
Zadbaj o bezpieczeństwo i rozwój swojego dziecka z pomocą najlepszych materiałów edukacyjnych i profesjonalnego wsparcia.

W sprawie wszelkich pytań odnośnie ubezpieczeń na portalu www.bezpieczny.pl/24077 prosimy o kontakt z:

Patryk Gustof

tel./WhatsApp: 500 303 470

e-mail: pgustof@bezpieczny.pl

Oferta indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży - ulotka_pdf (5.4MB)

bottom of page